Panel používateľa

NAL - Slovakia s.r.o.

 Už nemusíte premýšľať ako ušetriť čas a peniaze...stačí kráčať s dobou a kontaktovať NAL-Slovakia, pretože my Vám ponúkame revolučné riešenie.

 NAL-Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2010 ako dcérska spoločnosť NAL Ltd , ktorá už sedemnásť rokov úspešne pôsobí v  Európe. NAL je dôležitou súčasťou každej medzinárodne významnej výstavy, kde získala mnoho ocenení.

 

 

 Naše výrobky sú z tých najkvalitnejších surovín prísne podliehajúce životnému prostrediu. Všetky výrobky prešli niekoľkonásobným testovaním a sú chránené patentom. NAL vynakladá veľké úsilie a finančné prostriedky na zdokonaľovanie nami ponúkaného sortimentu výrobkov tak, aby v čo najväčšej miere ušetrila čas a financie konečnému spotrebiteľovi.

 Obrovský záujem o naše výrobky nás presvedčil o tom, aby sme ich ponúkli aj Vám, preto nás teší, že Vám môžeme ponúknuť sortiment, ktorý má logiku. NAL Vám garantuje najnižšiu cenu v strednej a východnej Európe a to ako veľkým, tak aj malým odberateľom, pretože nám záleží na každom z Vás.

NAL - Slovakia s.r.o. - naše produkty : Plastové kablové šachty - NAL, Vodomerné šachty, Plastové poklopy štvorcové a kruhové, Kanalizačné poklopy liatinové, Poklopy pre zadláždenie,  Mestský mobiliar - parkové lavičky, odpadové koše, stromové mreže, stojany na bicykle, kvetináče, fontánky na pitie, Plastové bariéry, Dopravné kužele.

Podrobnejší popis nájdete v sekcii produkty.

Prihlásenie